Penzion Tašner

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Lidická 101, Litomyšl 57001

V tříhvězdičkovém rodinném Penzionu Tašner sídlícím v historickém domě nedaleko centrálního náměstí v Litomyšli si užijete příjemný nocleh v některém ze 4 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů. Na dosah odsud máte všechny významné litomyšlské památky včetně zámku, který je jednou z nejvýznamnějších památek z období renesance v České republice, a  je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví Unesco.
Litomyšl ovšem nabízí také celou řadu příležitostí ke sportování a turistice, ať už pěší, nebo na kole. Hosté penzionu mají k dispozici vybavenou kuchyňku a během léta mohou posedět na venkovním zahradě s krbem. Bezplatné parkování je zajištěno na soukromém pozemku vedle penzionu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Tašner On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Tašner Pokoje

Všechny 4 dvoulůžkové pokoje v Penzionu Tašner mají vlastní koupelnu (sprchový kout nebo vana) a sociální zařízení. Do výbavení pokoje patří také televize se satelitním příjmem a bezdrátové wi-fi připojení k internetu. V jednom z pokojů jsou oddělené postele, v dalším jedna velká manželská a ve zbývajících dvou si můžete úpravu lůžek vybrat.
K noclehu je možné objednat snídani podle přání. Pro svá kola můžete využít úschovnu, kde budou v naprostém bezpečí. Po předchozí domluvě si s sebou můžete vzít i domácího mazlíčka, jeho ubytování je však zpoplatněné. Penzion má otevřeno nonstop 24 hodin denně.

Penzion Tašner Gastronomie

Penzion Tašner nemá vlastní restauraci, k ubytování nabízí snídaně. Na oběd a večeři můžete zavítat do některé z restaurací, kterých najdete v okolí a centru Litomyšle dost a vyberete si podle vlastní chuti.
Majitel penzionu provozuje v jednom z domů na Smetanově náměstí také Vinotéku. Zde nabízí špičková vína z vyhlášených moravských vinařství i ze světa. Pokud se ubytuje v penzionu, dostanete je se slevou.

Penzion Tašner Recepce

Přibližnou hodinu příchodu na ubytování prosíme oznámit telefonicky nebo e-mailem.

Čas odjezdu je možný do 10:00 hodin nebo dle domluvy na recepci v den příjezdu. Platba se provádí na hotelu hotově nebo na fakturu předem.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Penzion Tašner Dostupnost

Litomyšlí prochází hlavní silniční tah č. 35 (E442), ze kterého se k Penzionu Tašner autem dostanete po odbočení na světelné křižovatce pod historickým centrem města. Od té to k cíli máte už jen necelých 500 metrů. Parkování na soukromém pozemku je pro hosty bezplatné.
Autobusové nádraží je od penzionu vzdálené zhruba 20 minut pěší chůzí. K vlakové stanici, odkud jezdí pravidelné spoje do Chocně a Vysokého Mýta, dojdete asi po půl hodince.

Penzion Tašner Okolí

Na vyjmenování všech památek a zajímavostí Litomyšle zde není místo, tak jen několik tipů. Určitě si nenechte ujít prohlídku zámeckého areálu, projděte se po litomyšlských náměstích s mnoha úchvatnými domy a nevynechejte klášterní zahrady, orloj ani rodný dům skladatele Bedřicha Smetany.
Nevšední zážitek na Vás pak čeká v Portmoneu, muzeu nedoceněného malíře a myslitele Josefa Váchala. Domy v jedné z uliček vybíhajících z hlavního náměstí také zdobí rozměrné fresky vytvořené podle Váchalova díla.

Penzion Tašner

Lidická 101, Litomyšl
Zobrazit celou mapu